Survivor All Star'ın 24. bölümüne yarışmaya yeni katılan Nihat Altınkaya'nın sakatlık geçirmesi damga vurdu. Mavi takımdan yarışmaya yeni katılan Nihat Altınkaya, ilk mücadelesine çıktı ancak parkurun son bölümünde bir anda kendisini yere bıraktı.

Sakatlık geçiren Altınkaya'ya hemen doktorlar müdahale etti. Yapılan ilk kontrollerin ardından Nihat Altınkaya, ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Erman Toroğlu ceketinin fiyatı ve altın takılarıyla gündem oldu Erman Toroğlu ceketinin fiyatı ve altın takılarıyla gündem oldu

Sakatlığı nüksettiği öğrenilen ve ambulans ile hastaneye kaldırılan Nihat Altınkaya’nın son durumu, yapılacak kontroller sonrasında netleşecek.

Acun Ilıcalı'dan Nihat Altınkaya açıklaması

Nihat Altınkaya hakkında konuşan Ilıcalı, şu ifadeleri kullandı:

"Tabii ki çok üzücü bir olay yaşandı ve kendim de bizzat birçok sakatlık yaşamış biri olarak bugün Nihat'ın durumuna çok üzüldüm. Şöyle söyleyeyim size, aylarca bugün için çalıştı açıkçası arkadaşlarımız ona bu sene gelme önümüzdeki sene gel istersen dedi ama öyle bir kadro var ki bu sene bu kadronun içinde olmam lazım dedi. İlk teklif götürdüğümüz yarışmacılardan biriydi sonra zaten Survivor'a hazırlanırken sakatlandı daha sonra aynı sakatlığı da bugün yine geçirdi. Biz yaklaşık 4 saat içerisinde onu uçağa bindirmeye başardık şu anda yolda ve yarın İstanbul'da olacak çünkü vakit kaybetmememiz gerekiyor. Yani ortopedik sakatlıkları için her zaman Allah daha büyüğünü vermesin derim…"

Editör: Nigar Topcu