### Seçil Erzan'dan 112 Sayfalık Mektup: "Gerçekleri İspat Edebilmem İçin Yardım İstiyorum"

İstanbul 41. Ağır Ceza Mahkemesi'nde, aralarında Arda Turan, Fernando Muslera, Emre Belözoğlu, Selçuk İnan ve son olarak Fatih Terim’in de bulunduğu 29 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Denizbank müdürü Seçil Erzan, el yazısıyla yazdığı 112 sayfalık mektubu mahkemeye sundu. Mektubunda, mahkeme başkanından gerçekleri ispat edebilmesi için yardım talep etti.

Eylem Tok'tan mahkemede o soruya şaşırtan yanıt: "Allah-u Ekber" Eylem Tok'tan mahkemede o soruya şaşırtan yanıt: "Allah-u Ekber"

Erzan'ın Mektubundan Öne Çıkanlar:

Hürriyet'te yer alan habere göre Erzan, mektubunda kimin ne kadar para verdiğini ve ne kadar geri ödediğini detaylarıyla anlattı. Ayrıca kendisinin de 1 milyon 600 bin dolarlık bir mağduriyeti olduğunu belirtti.

"Arda'nın Yüklü Nakdi Yoktu"

Erzan, 2013 yılından itibaren Fatih Terim’in tüm bankacılık işlemlerini yürütmeye başladığını ve zamanla Terim ile bir ağabey-kardeş, baba-kız dostluğu geliştirdiklerini ifade etti. Bu durumun kendisine her zaman büyük bir motivasyon sağladığını söyledi. Erzan, "Fatih Terim’in kredi ödemelerinden kaynaklı nakit sıkışıklığı vardı. Arda Turan’ın söylendiği gibi yüklü bir nakdi yoktu. Malvarlıkları çok fazlaydı, ancak yaşamak istedikleri hayat standardını sağlayacak nakit akışları yoktu. Bu yüzden benden yardım istiyorlardı." dedi.

"Herkes Halinden Memnundu"

Erzan, Fatih Terim’in kendisinden hiçbir zaman zorla ya da baskıyla yüklü tutarlar talep etmediğini belirtti. Ancak Terim’in de "Seçil, bu faiz nereden geliyor?" diye sormadığını ve her şeyin üstü kapalı bir şekilde yürüdüğünü söyledi. Erzan, "Herkes halinden memnundu. Kendimi para için çıldıran insanların arasında bulmuştum." dedi. Mektubunun sonunda, yazısının çirkin olmasından dolayı özür diledi.

Editör: Nigar Topcu