Demet Akbağ, Uğur Yücel, Özge Özpirinçci ve Necip Memilli gibi dev isimleri kadrosunda buluşturan "Sandık Kokusu", çekim ekibinde yaşanan ayrılıkla gündeme geldi. Dizinin eski yönetmeni Nezaket Coşkun ekibe veda ederken, yerine gelen isim ise dizi dünyasında büyük bir heyecan yarattı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; televizyon ve sinemaya damga vuran yapımlara imza atan Altan Dönmez, O3 Medya ile anlaşarak dizinin yeni yönetmeni oldu.

Demet Akbağ Filiz

Hikaye Yenileniyor!

Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleminden çıkan "Sandık Kokusu"nun hikayesi de tamamen yenileniyor. Yeni sezonda dizinin kapıları, Hasan’ın (Uğur Yücel) Urfa’da çekilen sahneleriyle açılacak. Diziye Bora karakteri eklenirken, Bora ile Karsu’nun (Özge Özpirinçci) etkileyici hikayesi izleyiciyle buluşacak. Ayrıca, Hasan’ın kız kardeşi de hikayede önemli bir rol oynayacak ve bu karakter için de görüşmeler hız kesmeden devam ediyor.

Altan Dönmez Yntmn

Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik' Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik'

Altan Dönmez Rüzgarı

Altan Dönmez’in yönetmen koltuğuna oturmasıyla birlikte dizinin görsel ve hikaye anlatımı açısından bambaşka bir boyuta taşınması bekleniyor. Daha önce Kerem Bürsin ve Devrim Özkan'ın başrolünü paylaştığı "Mavi Mağara" filmiyle büyük beğeni toplayan Dönmez, "Sandık Kokusu" ile izleyiciye unutulmaz anlar yaşatacak.

"Sandık Kokusu"nun yeni sezonunda neler olacağını şimdiden merakla bekliyoruz. Dizinin yeni yönetmeni, yenilenen senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile ekranlarda fırtınalar estireceğine hiç şüphe yok...

Editör: Nigar Topcu