Buket Aydın, komedyen Şahan Gökbakar'ın eşinin geçmişiyle ilgili yaptığı açıklamalarla sosyal medyayı salladı. Gökbakar'ın, eşinin geçmişi hakkında yaptığı "Listesi bayağı kabarık bir hanımefendi. Zamanında birisine çok lüks bir cip aldırdığı biliniyor. Bu akşam eşini al karşına sor bakalım, karşılığında ne verdin diye" ifadelerini kullandı.
 

Buket Aydın ile Şahan Gökbakar arasında ipler iyice gelirdi. Buket Aydın'ın 'Erkekler varken hesap ödemem' sözlerini tiye alarak video paylaşan Şahan Gökbakar'a Buket Aydın'ın yanıtı çok sert oldu. Kendisini taklit eden Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Ortaçlı'yı skandal sözlerle hedef alan Buket Aydın'a canlı yayında 'Gel Konuşalım' sunucusu Jess Molho müdahale etti ve sesini yayından aldı. Şahan Gökbakar paylaştığı videoya  'Erkeksen sen vereceksin. Ben ne maddiyatjı olujaaaaam yaaa.'' demişti.

Buket Aydın sinirlerine hakim olamadı

Buket Aydın da gördüğü videonun ardından sinirlerine hakim olamadı ve "Kadın düşmanı rezil!" diyerek Şahan Gökbakar'a patladı. Buket Aydın Jess Molho ve Demet Akalın'a katıldı ve burada komedyeni eleştirirken konuyu karısına getirdi.  Buket Aydın "Sizlerin ekranı aracılığıyla; senin eşinin listesi bayağı kabarık bir hanım efendi, senle evlendi diye bunlar düzelmez. 

"Eşine "Karşılığında ne verdin?" diye sor bakalım"
Zamanında birisine çok lüks marka jip aldırdığın haberi bile hâlâ gazetelerde duruyor e bu akşam sen eşini al karşına sor bakalım karşılığında ne verdin Selinciğim diye? Sen bunları duymak istemiyorsan benimduymak istemediğim şeyler söylemeyeceksin" dedi.

Jess Molho: Selin Hanım'ın ne alakası var?
O anlarda hem Demet Akalın hem de Jess Molho konuşmaya müdahale etti. Jess Molho "Buket Hanım, yanlış anlamayın hümanist bir şekilde yaklaşıyorum Selin Hanım'ın ne alakası var? Hiç yok ki... Olay çok başka bir yere geldi" dedi. Konuşma sırasında zaman zaman Buket Aydın'ın sesi de ekrandan alındı.

Cristiano Ronaldo futbolu ne zaman bırakacak? Sevgilisi tarih verdi Cristiano Ronaldo futbolu ne zaman bırakacak? Sevgilisi tarih verdi

"Cinsel içerikli olduğunu..."
Buket Aydın evliliğe giden bir ilişkisi olduğunu ve Şahan Gökbakar'ın paylaşımından sevgilisinin de rahatsız olduğunu ifade edince Molho ise "Eee kelimemi şey seçmeye çalışıyorum özenerek cinsel içerikli olduğunu düşündüğünüz için bu söylemi yapıyorsunuz doğru mu anlıyorum" dedi. Buket Aydın da "Evet, kesinlikle doğrudur. Çok çirkin yaptığı şey çok ayıp bunu benim siyasi görüşümden dolayı yapıyor bu büyük bir terbiyesizliktir. Bunun hesabını da adli yollarla soracağım" ifadelerini kullandı.

Editör: Aliye Tulum