CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapacağı görüşme öncesinde, partinin önde gelen isimleri ve eski başkanlarıyla fikir alışverişinde bulunacağını belirtmişti. Ancak CHP'nin eski genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sarayla müzakere edilmez, mücadele edilir," diyerek Özgür Özel'e tepki gösterdi.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'silahlı saldırı' tepkisi: Çeteler ve siyasi uzantıları iyi bilsin... Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'silahlı saldırı' tepkisi: Çeteler ve siyasi uzantıları iyi bilsin...

Kula ilçesinde Yunus Emre Kent Meydanı'nda konuşma yapan Özel, Türkiye'nin geleceği için herkesle müzakere edeceğini ve partizanca davranmadan hizmet edeceklerini dile getirerek Kılıçdaroğlu'na üstü kapalı yanıt verdi.

"Vatandaşın gündeminde olmayan hiçbir gündemle meşgul olmadıklarını" vurgulayan Özel, "Herkesle konuşurum, herkesle müzakere ederim ama sizin için mücadeleyi asla bırakmam. Millet, 'oturun, çalışın, tartışın ve derdime çare olun' diyor," şeklinde konuştu. CHP'nin logosundaki altı oka aşık olduğunu ve "milliyetçilik" ilkesini kimseye bırakmayacağını vurgulayan Özel, bu konuda algı operasyonlarına teslim olmayacaklarını ifade etti.

Kan Uyuşmazlığı Nedeniyle Tedavi Gören "Özgür" ile Görüştü
Alaşehir programı sırasında, doğum sonrası kan uyuşmazlığı nedeniyle sıkıntı yaşayan ve tedavisine destek olan Özgür Özel'den ilham alarak "Özgür" adını alan 9 yaşındaki Özgür Sarı ve ailesiyle görüşen Özel, aileye destek mesajı verdi. Ardından, belediyeyi ziyaret ederek yerel yönetimlerle iş birliği ve müzakere sözü verdi.

Editör: Nigar Topcu