CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir'de basın mensuplarının sorularını yanıtladı. AK Parti'nin İzmir adayı Hamza Dağ'ın kendisine yönelik "Panik halinde" sözleri de sorulan Özel, "Hamza, Tayyip Bey'i acil ara; İzmirlilere benziyormuşsun kızıyor, olmadık işler yapıyormuşsun kızıyor" dedi.

HAMZA DAĞ'A YANIT
"Ben panik halinde rozetimi mi çıkarmışım, rozetimden mi utanmışım? Panik halinde bıyıklarımı mı inceltmişim? Panik halinde genel başkanının resimlerinden mi kaçmışım, panik halinde 'ben aslında onlardan değilim, sizin gibiyim' mi demişim? Düne kadar içki yasaklarının konulduğu gün Meclis'te içki yasağını en sert savunan kişiyken, meyhanelerin olduğu sokaklara girip klipleri ben mi çekmişim? Kim panik halindeymiş. Hamza Dağ benimle konuşmak istiyor ama yanlış anlamış. Beni acil ara diyen genel başkan ben değilim, kendi genel başkanı. Hamza, Tayyip Bey'i acil ara; İzmirlilere benziyormuşsun kızıyor, olmadık işler yapıyormuşsun kızıyor."

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Özgür Özel görüşmesi kime yarayacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Özgür Özel görüşmesi kime yarayacak?
Editör: Nigar Topcu