Özgür Özel, DEM Parti eleştirilerine sert çıktı: Gün oldu birlikte halaya durdunuz Özgür Özel, DEM Parti eleştirilerine sert çıktı: Gün oldu birlikte halaya durdunuz

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Gaziosmanpaşa Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma ve Kura Çekimi Töreni'ne katıldı. 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli depremlerin yıldönümünde konuşan Kurum, İstanbul için "Asla imha eden değil, ihmal eden, görmezden gelen değil, hep üreten, inşa eden, ihya eden tarafta olacağız“ ifadelerini kullandı.

Kurum, "İstanbullu kardeşlerimizin geleceğine dair attığımız tüm bu adımlar çok güçlü bir dönüşüm iradesinin tezahürüdür. Sayın Cumhurbaşkanımız, yine Gaziosmanpaşa'da 2012 yılında bedeli ne olursa olsun Türkiye'nin büyük dönüşümünü İstanbul'un dönüşümünü gerçekleştireceğiz diye buradan başlangıcını yaptı. Kurum, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye yüzyılı ideallerimizi omuzlarında yükselten şehirlerimizin başında İstanbul geliyor. İşte böylesine büyük bir iddiayı taşıyan İstanbul'umuza hizmet etmek bizim için her zaman şereflerin en büyüğü olmuştur. Biz kararlıyız; aziz İstanbul'umuzu, geleceğimizi koruyacağız. Asla imha eden değil, ihmal eden, görmezden gelen değil, hep üreten, inşa eden, ihya eden tarafta olacağız" diye konuştu. 

Editör: Nigar Topcu