Özgü Namal ve Özcan Deniz'in başrollerini paylaştığı "Kızıl Goncalar" dizisinin sevilen karakterlerinden Cüneyd'i canlandıran Mert Yazıcıoğlu, her hafta sergilediği performansla izleyicileri kendisine hayran bırakıyor.

Mert Yazıcıoğlu, geçtiğimiz gün AVM'de objektiflere yansıdı. Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen yakışıklı oyuncu, sezonluk ürünleri inceleyip alışveriş yaptı. Muhabirlerin ilgisiyle karşılaşan Yazıcıoğlu, nazik davranışlarıyla dikkat çekti ve fotoğraf isteğini kırmayarak objektiflere poz verdi.

Yakın zamanda ödül kazanan yakışıklı oyuncu verdiği kısa röportajda, “Her zaman ödül almak harika bir duygu. İnsanların yaptığımız işi beğenmesi, bize motivasyon kaynağı oluyor” diyerek duygularını dile getirdi.

Ayrıca, aynı dizide oynayan Özcan Deniz hakkında ise övgü ile bahseden Yazıcıoğlu, “Özcan Deniz’le 10 sene önce yolumuz kesişti. Çok klas birisi, abi kardeş olduk artık” diyerek dostluklarına da vurguladı.

Kızıl Goncalar'ın ''Cüneyd''i Mert Yazıcıoğlu için öyle bir iddia ortaya atıldı ki! Kızıl Goncalar'ın ''Cüneyd''i Mert Yazıcıoğlu için öyle bir iddia ortaya atıldı ki!

Editör: Gülşah Yıldız