Twitter gibi platformlar, kullanıcıların gizlilik ayarlarına saygı gösterir ve izin verilen içeriği sadece belirli kişilere gösterir. Bu nedenle, bir kişinin korumalı bir Twitter hesabını görmek için doğrudan izin almanız gerekir. Başka bir kullanıcının özel bilgilerini veya içeriğini izinsiz olarak görmek veya paylaşmak yasa dışıdır ve bu tür davranışlardan kaçınılmalıdır.

Birçok sosyal medya uygulamasında olduğu gibi Twitter’da da hesap gizleme işlemi var. Bununla birlikte ise kullanıcılar gizli hesapları görmek için Twitter gizli hesapları görmek için ne yapmak gerekiyor? sorusunun yanıtını arıyor. 

PUBG nasıl hızlı seviye atlanır? PUBG Mobile'da hızlı seviye atlamak için taktikler PUBG nasıl hızlı seviye atlanır? PUBG Mobile'da hızlı seviye atlamak için taktikler

Gizli Twitter hesaplarına bakmak mümkün mü?
Sahte Twittter hesabı açma

Twitter üzerinden gizli hesabın paylaşımlarını görmek için yapılacak olan en doğrudan yöntem o hesabı takip etmek. Ancak bazı sebeplerden dolayı hesabı takip etmek istememek de oldukça doğal Bu tür durumlarda ise en çok kullanılan yöntem sahte bir hesap açıp o kullanıcıyı takip etmek oluyor. Bu şekilde takip ettiğiniz kişinin paylaşımlarını görmeniz mümkün olacak. Ancak bunlara karşın bazı hesapların sahte hesap olduğu anlaşılabiliyor. Bunun için de sahte hesap için kullanıcı adı ve profil fotoğrafı seçimi oldukça önemli. Ayrıca takipçi ve takip edilen sayısı da önemli bir yere sahip.

Google Arama ön belleğini kullanma
Bir kullanıcının hesabı her zaman gizli olmayabilir. Eğer hesap sahibi çok yakın zamanda hesabını gizlediyse ve profili hala arama motorlarında indeksliyse arama ön belleğiyle paylaştığı tweetleri görmek mümkün. Google Görseller ile bir tweeti adıyla veya farklı anahtar kelimeyle bulabilirsiniz. Bir başka yol ise kişinin Twitter kullanıcı adını yazıp yanına Twitter yazın. Sonrasında Google Görseller de arayın. Bu sayede aradığınız kişinin tweetlerini görebilirsiniz.

Editör: Aliye Tulum