Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncularının özel yaşamı ile sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Geçen günlerde dizide Nilay karakterine hayat veren Feyza Civelek, uyuşturucu pazarlığı yaparken yakalandığı iddia edilmişti. Bu defa ise dizinin başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu'nun trafik çevirmesinde alkollü araç kullandığı tespit edildi.

Devlet korumasına alınmıştı! Deniz Akkaya'nın kızı hakkında karar verildi Devlet korumasına alınmıştı! Deniz Akkaya'nın kızı hakkında karar verildi

Ünlü ismin bu haberle gündeme gelmesinin ardından pek çok kişi “Kızılcık Şerbeti oyuncuları dökülüyor” yorumunda bulundu.

Cuma akşamları ekrana gelen ve gündemden düşmeyen; Evrim Alasya, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Feyza Civelek gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı 'Doğa' karakteriyle dikkat çeken Sıla Türkoğlu, alkollüyken direksiyon başına geçince olanlar oldu...

PROMİL SINIRINI AŞTI... EHLİYETİ KAPTIRDI

Ekol Tv muhabiri İsmail Şen'in haberine göre; ünlü oyuncu trafik çevirmesine takıldı ve alkollü olduğu anlaşıldı. Türkoğlu'nda 0.78 promil alkol olduğu tespit edildi.

Alkol sınırını aştığı için ehliyetine 6 aylığına el konulan ünlü oyuncu kameraları gördükten sonra arabadan hiç inmedi. Sıla Türkoğlu'nun menajeri ise ünlü oyuncuyla konuşmak isteyen muhabire izin vermedi.

Editör: Gülşah Yıldız