Now Tv ekranlarında başladığı günden itibaren reyting rekorları kıran Kızıl Goncalar dizisinde şimdilerde sezon finali heyecanı başladı. 

Her pazartesi akşamı ekranda yer alan dizinin başrollerini Özcan Deniz ve Özgü Namal paylaşıyor. Cüneyd karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu'nun performansı da çok konuşuldu.

Kızıl Goncalar dizisi yayınlandığı ilk bölümünden itibaren büyük ses getirdi. Dikkat çeken sahneleriyle gündemden düşmeyen dizide sezon finali heyecanı sardı.

Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, "Kızıl Goncalar"ın 19. bölümde sezon finali yapacağını ve eylül ayında yeni sezonda izleyicisiyle buluşmaya devam edeceğini açıklamıştı.

Dizinin son bölümünde, Sadi Hüdayi ve Cüneyd arasındaki gerginlik tırmanırken, yeğeninin amcasını surlardan aşağı ittiği görüldü. Bu sırada Vahit, olay yerine gelerek duruma müdahil oldu.Cüneyd, Affan'ın kendisini öldürme planından son anda kurtulmayı başardı. Zeynep'i kaçıran Naim, yeni bölüm fragmanında Mira'ya olanları anlattı.

SEZON FİNALİ GÖRÜNTÜLERİ SIZDI

Okan Bayülgen'den şoke eden karar! Hayranları buna çok üzülecek Okan Bayülgen'den şoke eden karar! Hayranları buna çok üzülecek

Bu yaşananların ardından sezon finali için heyecanlı bekleyiş başlarken sezon finali görüntüleri sosyal medyada ifşa oldu. Kamera arkası görüntüleri TikTok'ta paylaşıldı.

Dergahta bir ayaklanma olduğu görülen görüntüler için,  sosyal medyada; 'Dergahta isyan çıkmış sanırım', 'Taş atıyorlar sanki Cüneyd'e', 'Dergahtakiler Cüneyd'e mi saldırıyor' gibi yorumlar paylaşıldı.

Editör: Gülşah Yıldız