Türk dizlerinin dünyaya pazarlanmasıyla birlikte özellikle Orta Doğu'da Türk ünlülere ilgi her geçen gün artıyor.Türk dizilerinin ilgiyle izlendiği Orta Doğu'da birçok organizatör ve menajer bugüne kadar birçok Türk oyuncuyu ağırladı.Ünlü isimleri yüz binlerce lira karşılığında hayranlarıyla buluşturdu.Son olarak da Kıvanç Tatlıtuğ, Kuveyt'te bir mağaza açılışına davet edildi. Karşılığında ise Kıvanç Tatlıtuğ'a 12 milyon ve özel uçak teklif edildi.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, sadece dizilerin değil reklamların da yüzü oldu.Jean markası, alışveriş platformu ve bebek bezi reklamlarında oynadı. Hem dijital hem de ulusal kanallardaki dizilerde rol aldı.Böylelikle servetine servet kattı. Türkiye'nin en çok oyuncuları arasında ilk sırada yer alırken şöhreti sınırları aştı.Özellikle Arap dünyasında ciddi bir hayran kitlesi oluştu. Ve hayranları onun içi kesenin ağzını açtı.

KARİYERİNE TERS BULDUĞU İÇİN REDDETTİ

Son olarak Kıvanç Tatlıtuğ'a Kuveyt'te bir mağaza açılışına katılması için 350 bin dolar (yaklaşık 12 milyon) teklif edildi. Özel uçak bile tahsis edilen Tatlıtuğ, kariyerine ters bulduğu için teklifi reddettiği öğrrenildi. Tatlıtuğ'a son 5 yılda Katar, Suudi Arabistan ve Dubai'den 4 teklif daha gelmiş ama hiç birini kabul etmemiş. 


BURAK ÖZÇİVİT GEÇTİĞİMİZ YILLARDA ÖZEL BİR YEMEĞE KATILMIŞTI

Geçtiğimiz yıllarda da böyle bir etkinliğe Burak Özçivit de davet edilmişti. Lüks bir markanın düzenlediği davette Özçivit, ülkenin 80 zengin kadını ile birlikte yemek yemişti.Orta Doğu'da ciddi hayran kitlesine sahip olan Burak Özçivit, 80 kadın hayranı ile yemek yiyerek bir günde 2 milyon lira kazanmıştı.

Nagehan Alçı'dan şoke eden itiraflar! Eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan şiddet gördüğünü açıkladı Nagehan Alçı'dan şoke eden itiraflar! Eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan şiddet gördüğünü açıkladı

Editör: Gülşah Yıldız