Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde, CHP’den belediye meclis üyesi olan Şerafettin Bahadır, dün akşam saatlerinde silahlı saldırıya uğradı. Saldırganın gözaltına alındığı belirtildi.

Özgür Özel'den silahlı saldırıya sert tepki: Bu yaptığınız ne yiğitliktir ne de mertlik Özgür Özel'den silahlı saldırıya sert tepki: Bu yaptığınız ne yiğitliktir ne de mertlik

Kılıçdaroğlu'ndan Sert Tepki

Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Şerafettin Bahadır’a yapılan saldırıyı kınayarak şu ifadeleri kullandı:

"Kayseri Pınarbaşı Belediyesi meclis üyemiz Şerafettin Bahadır'a yapılan alçak saldırıyı lanetliyorum. Siyaseti suç alanına çevirmeye çalışan çeteler ve onların siyasi uzantıları şunu iyi bilsin; baskı ve korkutma çabalarına karşı her zaman hukuk zemininde mücadele edeceğiz.

Mustafa Sarıgül videosu olay! Görüntülerle ilgili açıklama geldi Mustafa Sarıgül videosu olay! Görüntülerle ilgili açıklama geldi

Şerafettin Bey’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Pınarbaşı ilçemizde, milletimizin kamplaşma tuzağından uzak durmasını ve partililerimizin sükunet içerisinde kalmasını rica ediyorum. Adli makamlarca başlatılan sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız."

Editör: Nigar Topcu