Göltürkbükü Mahallesi'ndeki lüks bir sitede yaşamını sürdüren iş insanı Kaya Sabancı, iddiaya göre, bir restoranın açılışında, site sahibinin korumaları tarafından saldırıya uğradı. Kaya Sabancı, ihbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekibince ambulansla ilçedeki özel bir hastaneye kaldırıldı. 

Patronlar Dünyası'nın haberine göre Sabancı, Bodrum'da bulunan Mandarin Otel'in sahibi Vedat Aşçı tarafından darbedildi. İddiaya göre tartışma, Sabancı'nın davet edilmediği halde oteldeki Yaza Merhaba partisine katılması üzerine başladı. Sözlü tartışma sonrası Aşçı, Sabancı'ya yumruk attı. Ardından Aşçı'nın korumaları da Sabancı'yı darbetti.

Kaya Sabancı Darp 1

Sabancı'nın sol gözüne darbe aldığı ve hastanede gözlem altında tutulduğu öğrenildi. Kaya Sabancı'nın avukatı Ömer Reşat Kayran, hastane bahçesinde gazetecilere, Sabancı'nın sitenin sahibiyle daha önceden aralarında husumet olduğunu, kavganın da bu nedenle yaşandığını iddia etti. Kayran, olayla ilgili şikayetçi olacaklarını kaydetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Kaya Sabancı Otel

İzmir-Çeşme Deliklikoy’da çıkan yangından acı haber geldi! 3 kişi hayatını kaybetti İzmir-Çeşme Deliklikoy’da çıkan yangından acı haber geldi! 3 kişi hayatını kaybetti

Editör: Nigar Topcu