Yayınladığı günden bu yana milyonları ekran başına kilitleyen, sosyal medyada bölüm kesitleri milyonlar izlenen İnci taneleri dizisinin Dilber’i Hazar Ergüçlü son açıklamasında Dilber’in başına ne geleceğini söyledi.
Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı ve başrolünde olduğu İnci Taneleri, özellikle pavyon sahneleri ile hem tepkileri toplamış hem de reyting rekorları kırmıştı. Perşembe günleri reytinglerinde birincilik tahtını kimselere kaptırmayan İnci Taneleri dizisinin şüphesiz en çok dikkat çeken karakteri Dilber oldu.

Yılmaz Erdoğan'ın daha yayına girmeden gündeme oturan dizisi İnci Taneleri'nde Dilber karakteri üzerine tartışmalar devam ediyor. Perşembe günleri reytinglerinde birinciliği elinde tutan İnci Taneleri dizisinin Dilber'i Hazar Ergüçlü, rolü hakkında bilgi verdi.

Dilber-3

Yoğun bakıma kaldırılan Turabi'nin son sağlık durumu Yoğun bakıma kaldırılan Turabi'nin son sağlık durumu

YAKINDA ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ

Hazar Ergüçlü’nün can verdiği Dilber’in pavyon dansı her yere yayıldı, Dilber kıyafetleri online ticarette yok satarken, bazı şehirlerde ise Diber dansları için kurslar bile açıldı.

Dilber’in dizideki geleceği herkes tarafından merak edilirken Hazar Ergüçlü, magazin muhabirlerinin Dilber’in geleceği hakkındaki sorularına yanıt verdi.

Dilber karakterini çok sevdiğini ve dışarıdan çok güzel tepkiler aldığını ifade eden Hazar Ergüçlü, “Dilber'i çok sevdim. Dışarıdaki tepkiler de gayet güzel. Dilber hakkında çok şey söyleyebilirim ama sürprizleri bozmak istemiyorum. Yakında çok şaşıracağımız şeyler olacak” ifadelerini kullandı.

Dilber Hazal Kaya

Editör: Nigar Topcu