İyi Parti lideri Meral Akşener partisinin grup toplantısında konuştu.  İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti'nin İstanbul adayının Buğra Kavuncu olduğunu açıkladı. Akşener, milletvekillerini aday olarak göstermek istemediğini ancak Balıkesir adayının da Turhan Çömez olduğunu duyurdu.  Akşener, Sincan Belediye Başkan adayı da Sinan Koca olarak duyurdu.

Meral Akşener'in açıklamalarından satır başları şöyle: 

Her türlü baskıya rağmen dik durduk
Biz İYİ Parti olarak bu konuda en başında ne söylediysek onun savunucusu olduk. NATO'nun genişleme sürecini önemli bulsak da Türkiye'nin çıkarları, onuru ve saygınlığı bizim için önemliydi. Öyle bir oylama yaşadık ki adeta turnusol kağıdı niteliğindeydi. Dün de gösterdik ki her türlü baskıya dayatmaya rağmen dimdik duran bir İyi Parti var.

Fatih Portakal: 'Meral Akşener'in psikolojisi bozuk, dövebilir de...' Fatih Portakal: 'Meral Akşener'in psikolojisi bozuk, dövebilir de...'

TÜİK'e tepki: Çimento mu yiyoruz
İnsana sormazlar mı madem milletin hissettiği enflasyonu açıklamıyorsun , rakamları gerçeklere göre belirlemiyorsun o zaman kimin rakamlarını belirliyorsun kardeşim? Siz bu milletle dalga mı geçiyorsunuz? İnsanlar çimento mu yiyor? Milletin tüketim alışkanlıkları yanlış demek, millete ekmek bulamıyorsan tuğla ye demek gibi bir şey.

En düşük emekli maaşı 17 in TL olsun
Sayın Erdoğan, emeklilerimiz üzerindeki ağır yükü kaldırın. En düşük maaşını asgari ücret seviyesine çıkarın. Kök maaş işinden vazgeçin. Yüksek ücret üzerinden prim ödeyenleri cezalandırmayın. Emeklilerimiz kendi hayatlarında değil, evlatlarının hayatlarından da sorumlu. Bu memleket için ter dökenleri daha fazla görmezden gelemezsiniz. Vatandaşınızı umursamıyorsanız o makamlarda oturmanızın bir anlamı yoktur!"

Editör: Aliye Tulum