Atakan Kayalar, konuşma tarzı, felsefeye ilgisi ve yaşının ötesinde bilgisiyle dikkat çektiğinde bir anda tüm ülkenin ilgisini çekmişti. Ancak bu ani ün, onun için hem şaşırtıcı hem de yorucu olmuştu.

Filozof Atakan

Kendisi bu durumla ilgili olarak, "Birden ünlenince üzerimde bir yorgunluk oldu. Ama bu yorgunluğu kısa sürede attım. Tanınmak da kötü bir şey değil. İyiydi, güzeldi..." demişti.

Filozof Atakan 3

Şimdilerde 15 yaşında olan Atakan Kayalar'ın son hali Türkiye gazetesinden Çağla Çağlar tarafından ortaya çıkarıldı. Genç filozofun yeni görüntüsü sosyal medyada hızla yayıldı ve yeniden gündeme geldi. Atakan Kayalar, yıllar sonra nasıl göründüğü ve hayatında neler olduğu ile merak uyandırdı.

Haluk Levent sevenlerini korkutmuştu: Sağlık durumu hakkında açıklama geldi Haluk Levent sevenlerini korkutmuştu: Sağlık durumu hakkında açıklama geldi

Filozof Atakan 2

Yeni görüntüsü sosyal medyada birçok yorum ve ilgi toplarken, kimileri Atakan'ın bu kadar genç yaşta felsefe okumasının ne kadar ilginç ve ilham verici olduğunu tekrar hatırladı. Atakan Kayalar'ın yeni hikayesinin ne olacağı ve felsefi yolculuğunda hangi aşamaya geldiği merak konusu oldu.

F,Lozof Atakan 1
 

Editör: Nigar Topcu