Ara transferde stoper bölgesine takviye yapmak isteyen Fenerbahçe, İtalyan stoper Leonardo Bonucci ile el sıkıştı.

Ünlü İtalyan gazeteci Fabrizio Romano, 36 yaşındaki savunma oyuncusunun, çarşamba günü İstanbul'a gelerek sağlık kontrolünden geçeceğini duyurdu. Romano'nun X hesabından yaptığı paylaşımda, "Fenerbahçe, Leonardo Bonucci'nin çarşamba günü İstanbul'a gelerek yeni transfer olarak tanıtılmasını istiyor" ifadeleri yer aldı.

Beşiktaş: Halil Umut Meler'i maçlarımızda görmek istemiyoruz Beşiktaş: Halil Umut Meler'i maçlarımızda görmek istemiyoruz

Sözleşme İmzalanmak Üzere

Sezon başında bedelsiz olarak Union Berlin'e transfer olan Bonucci'nin, Fenerbahçe'ye bedelsiz olarak geçmesi için Alman ekibiyle görüşmelerin sürdüğü belirtiliyor.

Gazeteci Romano, "Anlaşmayı kesinleştirmek ve en kısa sürede sözleşme imzalamak için Union Berlin ile görüşmeler devam ediyor" açıklamasını yaptı.

Bonucci'nin, alacaklarına karşılık bonservisiyle takımdan ayrılması ve Fenerbahçe'ye bonservis bedeli olmadan transfer olması öngörülüyor.

Anlaşma Sağlandı

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, anlaşma sağlandı.

Sabuncuoğlu X hesabında şu ifadelere yer verdi;

''Fenerbahçe, Leonardo Bonucci ile anlaştı.''

''Fenerbahçe, Leonardo Bonucci’yi İstanbul’a getirmek için Union Berlin ile olan sözleşmesini feshetmesini bekliyor. Fesihten sonra uçuş planı yapılacak.''

Editör: Şevval Başçakır