Sosyal medya fenomeni Ecem Taşer'in geçtiğimiz günlerde yaptığı Fas tatili paylaşımı gündem olmuştu. Eşi olmadan tatile gittiği için linç edilen Taşer, paylaşımlarına son hız devam ediyor. Son paylaşımında patronunun metresiyle nasıl kavga ettiğini anlatan Taşer, şunları söyledi:

 "Şimdi patronumun metresiyle nasıl kavga ettiğimi ve kovulduğumu açıklıyorum. Şimdi patronun metresi olduğunu öğrendim. Bir yandan aşırı derecede sinir oluyorum kadına bir yandan da aldatılan kadına aşırı derecede üzülüyorum.

Sanıyorum işin 2'inci haftasında falanız. Yöneticim hırslı bir kadın benim, bu yüzden çok sıkı çalışmam lazım. Olayın olduğu hafta benim yöneticim Katar'a bir yere fuara gitti. Ben de onun gittiği gün çok saçma bir hata yaptım. Yanlış insanlara yanlış mail gönderdim. Şirkete zarar verecek bir şey değildi. Bu metres de görmüş attığım mail'i gelip ezmeye başladı.Herkesin içinde bana mobbing yapıyor."

Cem Yılmaz’dan olay Yılmaz Erdoğan esprisi! Dilber'i gerçekten bir tarafıyla yazmış Cem Yılmaz’dan olay Yılmaz Erdoğan esprisi! Dilber'i gerçekten bir tarafıyla yazmış

Tartışmanın ardından işine son verilen Ecem Taşer, iş yerinden ayrılırken söz konusu kadınla yine benzer bir tartışma yaşadıklarını, kadının kendisine 'Beceriksiz' demesi üzerine 'En azından metres değilim' diye yanıt verdiğini açıkladı.

Editör: Amine Ebrar