Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in yeni bir programla ekranlara geri döneceğini duyuran Kanal D, oyuncu Farah Zeynep Abdullah’tan gelen yanıtla adeta sosyal medyayı salladı! Kanal D'nin tanıtımına Abdullah’ın verdiği tepki gündeme bomba gibi düştü.

Deniz Uğur, Reha Muhtar'a nafaka ödeyecek! Deniz Uğur, Reha Muhtar'a nafaka ödeyecek!

"İşte Parmağın Sahibi Geldi!"

Kanal D, Erbil’in yeni programını "İşte parmağın sahibi geldi" başlığıyla duyurdu. Ancak bu paylaşım, Farah Zeynep Abdullah’tan sert bir tepki aldı. Abdullah, Kanal D’nin tanıtımını alıntılayarak, “ıııyyy KanalD ne kadar mal bir kanal” yazdı. Bu yanıt, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Farah Mehmet Ali Erbil

Kanal D'den Olay Yanıt

Ertesi gün Kanal D'nin resmi Twitter hesabı da boş durmadı ve Abdullah'a, yıllar önce başrolünde oynadığı "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisindeki bir sahneyle cevap verdi. Bu gönderi, sosyal medyada kısa sürede viral oldu ve büyük ilgi gördü.

Polemik Devam Ediyor

Farah Zeynep Abdullah, bu yanıta da kayıtsız kalmadı ve polemiği sürdürerek, “Ya çen 1 gün çonya bana laf mı çoktun. @KanalD SABİTLEMİŞ PUUAHAH aylin rahmet istedi diye yorumladım rip queen” sözleriyle alaycı bir yanıt verdi.

Editör: Nigar Topcu