Akbank Davet Et Kazan kampanyası başlattı.  Yakınlarını Akbank'lı yapılanlar için 5 bin TL hediye chip para yüklemesi yapılacağını açıklayan banka "Akbanklılar davet kodu ile Akbanklı olan yakınlarından toplam 2.000TL chip-para, davet koduyla Akbanklı olup emekli maaşını Akbank’a taşıyan yakınlarından da 5.000 TL daha kazanarak toplamda 7.000 TL’ye varan chip para kazanabiliyor" ifadelerini kullandı.

AKBANK DAVET ET KAZAN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Davet Et Kazan ile davet kodunu yakınları ile paylaşan Akbanklılar, davet koduyla ilk kez Akbank Mobil’den Akbanklı olan yakınları sayesinde chip-paraya hak kazanacaktır.

Kampanya 6 Temmuz – 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Akbanklı’lar davet kodlarına, Akbank Mobil Kampanyalar menüsü, Davet Et Kazan altından ulaşabilirler. Her kod kişiye özeldir, ödül hak kazanımı bu kodlar üzerinden takip edilerek, ödül yüklemeleri yapılır.

Akbanklı’lar, kampanyanın geçerli olduğu tarih aralıklarında, davet ettikleri yakınlarının ilk kez Akbanklı olması ile her bir yakınından 100TL, toplam 2.000TL chip-para kazanabilir. Kişi başı 100TL chip-para davet eden Akbanklı’nın kartına davet edilen kişinin Akbanklı olma sürecini tamamlaması akabinde yüklenir.Davet kodu ile ilk kez Akbanklı olanlar 31 Ağustos 2023 tarihine kadar SGK emekli maaşını Akbank’a taşıdıklarında, maaş ödemesinin gerçekleştiği ilk ay içerisinde, davet eden Akbanklı’ya SGK emekli maaşını taşıyan her bir yakını için ek 1.000TL, toplam 5.000 TL daha chip-para yüklemesi gerçekleşir.

Düzenlenen kampanyanın koşullarını yerine getiren kişilere hak ettikleri puanların yüklemeleri Ekim ayı içerisinde yapılacak.

Editör: Aliye Tulum