Emekli maaşlarına yapılan zamların ardından bankalar, emeklilere yönelik promosyonlarını güncelledi. En yüksek promosyonu sunan banka ve detayları burada...

Bankaların Emekli Promosyonları

Bankalar, müşteri sayısını artırmak için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Emeklilere yönelik bu kampanyaların başında emekli promosyonları geliyor. Peki emekli maaşına gelen zam ve ikramiye açıklaması sonrası emekliye en yüksek promosyon hangi bankada?

Türkiye'nin ünlü süt ve süt ürünleri üreticisi iflas etti: Yüzlerce çalışan işsiz kaldı Türkiye'nin ünlü süt ve süt ürünleri üreticisi iflas etti: Yüzlerce çalışan işsiz kaldı

ING Bank En Yüksek Promosyonu Sunuyor

ING Bank, 29 Şubat'a kadar emeklilere 15 bin TL'ye varan nakit promosyon sunuyor. Detaylar ING Bank'ın resmi web sitesinde paylaşıldı.

ING, resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklamasında, “SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 10.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca Otomatik Fatura Talimatı'nıza 5.000 TL’ye varan ek nakit promosyondan yararlanarak toplamda 15.000 TL'ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Yeni emekliler ve EYT ile emekli olanlar da, emekli maaş promosyonundan yararlanabilirler” ifadesini kullandı.

Son Başvuru Tarihi 29 Şubat

En düşük emekli maaşı 10 bin TL'ye yükseldi ve bu miktarın üzerinde maaş alanlara ING Bank tarafından 10 bin TL nakit promosyon verilecek. Otomatik fatura ödeme talimatı verenlere ise ek 5 bin TL promosyon sağlanacak. Son başvuru tarihi 29 Şubat!

Editör: Nigar Topcu