İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisinin ve eşinin mal varlığını açıkladı. Ekrem İmamoğlu'nun Beylikdüzü'nde 2 dükkan ve 1 mesken, Büyükçekmece'de 2 dükkan, Beylikdüzü'nde 2 arsa, Çanakkale'de ev, Balıkesir'de arsa, Trabzon'da ofis ve dükkan, Çanakkale'de tarla, Balıkesir'de arası olduğu görüldü.

İŞTE EKREM İMAMOĞLU'NUN MAL VARLIĞI;

Dilek Kaya İmamoğlu'nun da Beylikdüzü'nde 1 arsa ve dükkan, Muğla'da mesken, Trabzon'da kargir ev ve arsa ile Trabzon'da tarlası bulunduğu kaydedildi. Dilek Kaya İmamoğlu'nun 2013 tarihinde alınan 'Wolsvagen' marak JİP'i olduğu belirtildi.

Ekrem İmamoğlu'nun ise 2008 tarihinde alınan 8 bin TL değerinde silahı olduğu kaydedildi.

Ekrem İmamoğlu ve eşinin banka hesaplarında ne kadar var?

Ekrem İmamoğlu ile Dilek Kaya İmamoğlu'nun banka hesaplarında bulunan mal varlıklarına da yer verildi.

AK Parti’li başkan eski AK Parti’li başkanı şikayet etti: Maaşları kredi çekerek ödedik AK Parti’li başkan eski AK Parti’li başkanı şikayet etti: Maaşları kredi çekerek ödedik

Buna göre Ekrem İmamoğlu'nun bir bankada 8 milyon 166 bin 645 TL, diğer banka hesabında ise 562 bin TL'si olduğu görüldü.

Dilek Kaya İmamoğlu'nun ise bir banka hesabında 395 bin 737 dolar, diğer banka hesabında 52 gram altını olduğu kaydedildi.

Dilek Kaya İmamoğlu'nun 8 adet 279 bin 584 TL değerinde pırlanta seti, 35 adet 204 bin TL değerinde altın bilezik, 68 adet 92 bin TL değerinde cumhuriyet ve tam altın, 227 bin TL değerinde muhtelif altını olduğu görüldü.

Ekrem Imamoğlu Mal Varlığı 1

Ekrem Imamoğlu Mal Varlığı 2
 

Editör: Aliye Tulum