MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Manisa mitinginde açıklamalarda bulundu.  Türkiye'nin konuştuğu İnci Taneleri dizisindeki Dilber karakteri gündemdeki yerini koruyor. Yerel seçime yönelik mesajlar veren MHP lideri Devlet Bahçeli, "Astronot Alper Gezeravcı'nın uzaya gittiği şu dönemde bir dizi-film vasıtasıyla Dilber karakterinin servis edilmesi de bir başka örtülemez çelişki ve komplo emaresi taşımaktadır" sözleriyle dikkat çekti.

Konuşmasında İzmir'deki taksici cinayetine değinen Bahçeli, "Masum insanlarımızın hayatına kasteden hainlerin en ağır şekilde cezalandırılması, bir daha güneş ışığı görmemeleri beklentim ve temennimdir. Şoförümüzü katleden cani vatandaşlıktan çıkarılmalı." dedi.

İşte Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları;

'GAZİ' SAHNESİNE SERT SÖZLER
Bir mizah programında yer alan soytarıların gazilerimize şerefsizce hakaret etmeleri, 100 yıl önce Cumhuriyet'imizin ilanına küstahça atılan darbe iftirası, şehitlerimize rahmet okumayan korkakların varlığı, günbegün azgınlaşan bölücü dayatmalar çok dikkat çekici provokasyonlardır.

'CAN ATALAY' MESAJI
Can Atalay hüküm almıştır. Bu hüküm Yargıtay tarafından onandı. Kararın uygulanmasından başka seçenek kalmamıştır.
Bu içerik Hazar Gönüllü tarafından yayına alınmıştır..

"TÜRK VE TÜRKİYE YÜZYILI'NIN MEŞALESİ YAKILDI"

Manisa tarihimizin canlı şahididir. Devlet yönetiminin ilk adımı ilk şehridir. Osmanlı döneminde 16 şehzade Manisa'da sancak beyliği yapmıştır. Zafer yolu da inanıyorum ki Manisa'dan açılacaktır. Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıl dönümü sizlerin desteğiyle taçlandı. 19 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde Türk ve Türkiye Yüzyılı'nın meşalesi yakıldı. İstikrar sürsün Türkiye büyüsün tercihinde bulundunuz. 56 gün sonra da yerel seçimler yapılacak. İnanıyorum ki Manisa varlığına ve birliğine ipotek koydurmayacaktır.

"MANİSA'YA HİZMET ETMEYE TALİBİZ"

Murat Kurum'dan anket mesajı: Geriden gelip 2 puan öne geçtik Murat Kurum'dan anket mesajı: Geriden gelip 2 puan öne geçtik

Manisa'da sahte demokratlara yalan bezirganlarına müsaade ve mükafat yoktur. Cumhur İttifakı'nın birbirinden değerli belediye başkan adaylarıyla Manisa'ya hizmet etmeye talibiz. Manisa'nın ufkunu kapatmaya niyetlenenlere hiç geçit yoktur. Manisa tercihini netleştirmiştir. Neye inanırsanız inanın, hangi partiye gönül verirseniz veriniz. Oyunuzu kullanmak için sandığa gidip Manisa'nın gücüne güç katmanızı önemle rica ediyorum.

Editör: Aliye Tulum