İlk bölümden itibaren reytinglerde zirvede yer alan Bahar dizisinin setinde neler oluyor? İddialara göre, başrol oyuncusu Demet Evgar sette ciddi sorunlar çıkardı. 

Gamze Özçelik hakkında çirkin yorum karşılıksız kalmadı! Şahıs gözaltına alındı Gamze Özçelik hakkında çirkin yorum karşılıksız kalmadı! Şahıs gözaltına alındı

Mynet'te yer alan habere göre, sosyal medya kullanıcısı Orel Deniz, "Demet Evgar Bahar setinde herkesi bezdirmiş; geç gelmeler, kaprisler, ağlamalar, showlar... Küfür ve hakaret ettiği asistan kızla bu ilk olayı değilmiş. Bu sefer yanlarında üçüncü bir kişi de varmış ve bu olaya şahitlik etmiş. Demet önceden bu olayları inkar ediyormuş" şeklinde bir paylaşım yaptı. Ünlü magazin yorumcusu Müge Dağıstanlı ise dizinin yönetmeninin seti paydos ettiğini iddia etti.

Tüm bu iddiaların ardından Bahar dizisinin başrolü Demet Evgar'dan bir hamle geldi. Evgar, dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak adeta dedikodulara meydan okudu. Bu fotoğrafla birlikte Evgar, setteki iddiaları yalanlamış oldu.

Demet Evgardan Yanıt

Editör: Nigar Topcu