Cemal Enginyurt'tan Rasim Ozan Kütahyalı'ya bomba yanıt Cemal Enginyurt'tan Rasim Ozan Kütahyalı'ya bomba yanıt

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'da düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

CHP'li büyükşehirleri eleştirmeye devam eden Erdoğan, "İstanbul harap oldu, Ankara harap oldu. İzmir zaten berbat. Antalya zaten harap oldu. CHP'nin elindeki belediyelerimizi gerçek belediyecilik anlayışıyla tekrar buluşturmakta kararlıyız" şeklinde konuştu.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e yönelik eleştirilerde bulunan Erdoğan, "Biz bay Kemal ile en azından siyasi bir mücadele yürütüyorduk. Özgür Özel'in ise sesi çıkmıyor. İşte bay Kemal'i Ankara'da bir köşeye hapsettiler. CHP bir alacakaranlık siyasetinin içine girmiş durumdadır" şeklinde konuştu.

Antalya Adayları

AK Parti'de; Kepez'den Rıza Sümer, Muratpaşa'dan Özdemir Manavoğlu, Konyaaltı'dan Durali Kolpak, Aksu'dan Durmuş Kaan Şahin, Döşemealtı'dan Bekir Kıvrım, Kumluca'dan Hüseyin Orhantekin, Serik'ten Veli Vural, Manavgat'tan Süleyman Okudan, Elmalı'dan Durmuş Ali Gökçe, Kemer'den Rahman Şeker, Akseki'den İbrahim Özkan, Gündoğmuş'tan Ali Gülen, İbradı'dan Hatice Sekmen, Kaş'tan Mutlu Ulutaş aday gösterildi.

Daha önce Antalya Büyükşehir Belediyesi için Hakan Tütüncü'nün aday gösterildiği açıklanmıştı.

Editör: Şevval Başçakır