Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kritik bir toplantı için kurmaylarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne çağırdı. Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı İbrahim Kalın ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti binasından ayrılarak Külliye'ye geçti.

Fatih Erbakan aldıkları oyu babasına bağladı: Milli Görüş iktidarını milletimiz çok iyi hatırlıyor Fatih Erbakan aldıkları oyu babasına bağladı: Milli Görüş iktidarını milletimiz çok iyi hatırlıyor

Toplantının ana gündem maddesi, Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde meydana gelen kumpas soruşturması oldu. Soruşturmanın detayları üzerine önemli kararların alınacağı vurgulandı.

A Haber’deki canlı yayında konuşan Sabah Gazetesi Haber Koordinatörü Abdurrahman Şimşek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve MİT Başkanı İbrahim Kalın ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir toplantı gerçekleştirdiğini öne sürdü.

İşte Şimşek'in açıklamalarında öne çıkanlar:

"Başkan Erdoğan kurmaylarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesine çağırdı. MİT Başkanı İbrahim Kalın ile Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti binasından ayrıldıktan sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesine geçti. Yapılan toplantının gündeminde Ankara Emniyet Müdürlüğü'ndeki kumpas soruşturması olduğu öğrenildi. Ayrıca bu toplantıdan çok kritik kararların çıkacağı söyleniyor."

Editör: Aliye Tulum