Ahmet Yüce çıtayı yükseltti! Çalışanlarına 29 maaş ikramiye verdi Ahmet Yüce çıtayı yükseltti! Çalışanlarına 29 maaş ikramiye verdi

Türkiye'de borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlar için kamu bankaları destek ödemelerini başlattı. Ziraat Bankası ve Vakıfbank, borçlulara yönelik yeni kredi paketleri sunuyor. Ziraat Bankası, 200.000 TL'ye kadar borç çözümleme kredisi sunarken, Vakıfbank da 200.000 TL tutarında borç geri ödeme kredisi imkanı sağlıyor. Bu adımlar borçlu vatandaşlara ödeme kolaylığı getirmeyi hedefliyor.

Ziraat Bankası'ndan Borç Kapatma Kredisi

Yeni yıla girerken borçlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, Ziraat Bankası'nın sunduğu borç kapatma kredisi fırsatını kaçırmayın. 200.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi alabilir, ilk ödemenizi 3 ay sonra yapabilirsiniz. 24 ay vade seçeneği ile geri ödeme yaparken bütçenizi zorlamayın.

Ziraat Bankası'nın borç kapatma kredisinin faiz oranı sadece 4,14'tür. 12 ay vadeli, 3 ay ödemesiz borç kapatma kredisinin aylık taksiti ise 23.053 TL'dir. Toplamda ise 276.645 TL geri ödeyeceksiniz.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank, borçlarını kapatmak isteyen müşterilerine özel bir kredi kampanyası başlattı. Banka, 100.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi sunuyor. Bu kredi, 24 ay vadeyle ve yüzde 3,95 faiz oranıyla geri ödeniyor. Kredi başvurusu yapmak için şubeye gitme ihtiyacınız yok. Vakıfbank Mobil uygulaması üzerinden kolayca kredi çekebilirsiniz. Ayrıca, kredinin ilk 3 ay ödemesi ertelenebiliyor. Böylece, borçlarınızı tek bir yerde toplayabilir ve daha rahat bir nefes alabilirsiniz.

Editör: Şevval Başçakır