Ekrem İmamoğlu 73 kişiyle Roma'ya çıkartma yaptı! Kaldıkları hotel gündem oldu Ekrem İmamoğlu 73 kişiyle Roma'ya çıkartma yaptı! Kaldıkları hotel gündem oldu

Endonezya'da sıradışı bir olay yaşandı.  26 yaşındaki A.K., internette tanıştığı kişiyle daha önce yüz yüze de görüşüp bir ilişkiye başladı. Bir yıllık beraberlik sonrasında nikah masasına oturan çift, evliliklerinin 12. gününde tüm dünyada manşet olan bir olay yaşadı.

12 GÜNLÜK GELİN, ERKEK ÇIKTI
Yerel medyada çıkan haberlere göre; evlendiği kişinin kadın kılığına girmiş bir erkek olduğunu günler sonra anlayan adam, yaşadıkları karşısında şaşkına döndü. Genç adam, hemen polisin yolunu tutarken, kendini Adinda Kanza Azzahra ismiyle tanıtan eşinin yüzünü sürekli peçeyle gizlediğini belirtirken, bazı tuhaflıklarının olduğunu ancak bu durumdan şüphelenmediğini belirtti.

12 Günlük Gelin Erkek Çıktı3

Mynet'in haberine göre; Genç adam, nişanlısının annesinin ölümünü gerekçe göstererek resmi nikaha karşı çıktığını da anlattı. Evlendikten sonra da Adinda'nın yüzünü gizlemeye, cinsel ilişkiden kaçınmaya ve dışarıya çıkmamaya devam ettiğini söyleyen Endonezyalı adam, durumdan şüphelenen ailesinin kadını araştırdığını ve aslında bir erkek olduğunu ortaya çıkardığını kaydetti.

Gerçek kimliği ifşa olan sahte gelin de polise, amacının evlendiği gençten para koparmak olduğunu itiraf etti. Suçunu kabul eden Azzahra için 4 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Editör: Aliye Tulum