Issız adam 13 yıllık evliliğini bitiriyor mu? Çiftten ilk açıklama! Issız adam 13 yıllık evliliğini bitiriyor mu? Çiftten ilk açıklama!

Uzun süredir gündemde olan Beyaz Show'un geri dönme ihtimaliyle ilgili spekülasyonlar aylardır devam ediyor.  Acun Ilıcalı'nın "Beyaz Show dönüyor" açıklaması, heyecanı arttırmıştı. Ardından programın sunucusu Beyazıt Öztürk de konuyla ilgili bir açıklama yaparak merakı giderdi.

Bıraktığımız Yer Çok Güzeldi

Önceki gün bir mekân çıkışında Aramızda Kalmasın programının sorularını yanıtlayan Öztürk, "Öyle bir niyetimiz var başlamak gibi ama tarihi ve içeriğiyle ilgili çok iyi bir şey yapmak istiyoruz. Çünkü bıraktığımız yer çok güzeldi. İnsanların aklında da keyifli ve güzel kaldı. Onun için programın içini yeniden doldurup aynı şeyler yapmayıp farklı şeyler yapmak istiyoruz. İnsanlar sıkılmasın 'Yine mi aynı şeyler' demesinler. Yaptığım işlerin insanlar için ne kadar değerli olduğunu biliyorum. O yüzden biz de izleyiciye saygı gösterip en değerlisini vermek için bekliyoruz" dedi. Bu açıklamalarla, Beyaz Show'un geri dönüşüne dair heyecanı ve beklentiyi daha da artırdı.
 

Editör: Şevval Başçakır