"Bahar'' dizisi Show TV’nin ilgiyle izlenen dizilerinin başında geliyor. Her Salı Show Tv’de izleyiciyle buluşan Bahar dizisi ünlü bir oyuncuyu  konuk ediyor. 30 Nisan Salı akşamı yayınlanacak bölümde karşımıza çıkacak olan Yasemin Sakallıoğlu, bir muhtara hayat verecek. 

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizi konuk oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Yayınlandığı günden bu yana reytinglerde başarısıyla dikkat çeken' Bahar' dizisi daha önce de  birçok ünlü oyuncuyu konuk etti. Müfit Kayacan, Pelin Karahan ve Ferhan Şensoy gibi isimlerin konuk olduğu diziye şimdi de ünlü oyuncu ve komedyen Yasemin Sakallıoğlu konuk oluyor.

Amazon'un kurucusunun Datça'daki restoranda ödediği hesap dudak uçuklattı! Amazon'un kurucusunun Datça'daki restoranda ödediği hesap dudak uçuklattı!

Ünlü komedyen Peran Vakıf Hastanesi doktorlarının gönüllü olarak çalışmaya gittiği köyün muhtarı 'Hasibe' karakterine hayat verecek.

Dizi ile ilgili heyecanını sosyal medya hesabından paylaşan Sakallıoğlu, “Salı akşamı Bahar dizisinde buluşalım Muhtarlığa adım attığım bu güzide yolda sizlerle beraberim. Alem hizmet görsün.” ifadelerini kullandı.

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un yaptığı dizinin kadrosunda Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya ve Buğra Gülsoy gibi isimler de yer alıyor.

Editör: Gülşah Yıldız