Astrolog Dinçer Güney aslan dolunayı hakkında konuştu! Aslan Dolunayı ile birlikte kendimize güvenimiz yükselirken aynı zamanda yaratıcılığımız artacağını belirten Astrolog Güney, sanata, dansa dönüşün olacağını da ifade etti. Aslan burcu liderliği ile birlikte tatil, buluşmalar organize görevini üstlenebilirsiniz.

SIFIRDAN YENİLİĞE GİTMEYİN

Astrolog Güney yeniliklere gitmek istenebilir derken uyarıda da bulundu;

Saç rengi, boyu gibi konular başta olmak üzere giyim ve tarz konusunda da yeniliğe gitmek istenebilir, bunlara sıfırdan başlamak venüs retroda pek uygun olmayacağı için var olanı sürdürmek sizler için çok daha iyi olabilir ifadelerinde bulundu.

ESKİLER DÖNÜŞ YOLUNDA

Yeni ayla birlikte eski sevgililer, eski flörtler geri gelebilir. İlişkiler içinde olanlar ise partnerinizi çok fazla kısıtlamamaya özen gösterin. Birden gündeme gelen yeni aşklar birden bitebilir dikkat etmekte fayda var. İlişki içinde olanların dikkat etmesi gerektiği bir diğer şey ise kısıtlamamak bu ay ile birlikte 'özgürlük' oldukça gündemde olucak.

ORTAKLIK İÇİN EYLÜL AYINI BEKLEYİN

Ortaklık kurmak isteyenler için şu an çok uygun bir vakit değil, ay sonu ya da eylül başı daha uygun olabilir. Maddi konularda dikkatli adımlar atmak gerekli. Kariyer için anı çıkışları önermiyorum B planınız yoksa istifaya yeltenmeyin.

LİDERLERDE EGOSAL ÇIKIŞLAR

Liderlerin egosal çıkışlarını görebiliriz. Grevler, isyansal hareketler, iş bırakmalar söz konusu olabilir. Türkiye bu ay ile gündemine pertol, bankalar, vergiler, yeraltı kaynakları, mafyatik insanlar ve ölümle ilişkili şeyler olabilir.

DEPREM OLABİLİR Mİ?

'Aslanda dolunay depremi aklıma getirir' ifadelerini kullanan Astrolog '6 şubat ve 99 depremleri bu dolunayda meydana geldi' dedi.

Editör: Şevval Başçakır