8-9 Haziran'da yapılacak olağan genel kurulda yeniden Fenerbahçe Başkanlığı'na aday olan Ali Koç, bu akşam İstanbul Kongre Merkezi'nde üyelerle buluştu. Alkışlar eşliğinde salona giren Koç, göreve geldiğinden bu yana yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Dursun Özbek Galatasaray'ın transferlerini açıkladı Dursun Özbek Galatasaray'ın transferlerini açıkladı

İstanbul'da olağan genel kurul öncesi kongre üyeleriyle bir araya gelen Koç, Aziz Yıldırım'ı eleştirerek "Son söylemleri kabul edilebilir değil" dedi. 

STADYUM PROJESİ
Fenerbahçe tarihinin rüya takımını kuracaklarını ifade eden Ali Koç, stadyumla ilgili projesini açıklayarak "Seçimi kazandığımız taktirde önümüzdeki sezon stadımızın üzeri görseldeki gibi olacak. Üzerinde 'Mustafa Kemal Atatürk' yazacak" dedi.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İSMİ AYAKTA ALKIŞLANDI

Ali Koç toplantının son bölümünde seçimi kazanmaları stadyumda yapılacak değişiklikler ve Maltepe'de 125 dönüm alan üzerinde yapılması planlanan akademi hakkında bilgiler verdi. Koç, "Seçimi kazandığımız takdirde, 19 membranı değiştirip stadımızın çatısını bu hale getireceğiz" dedi ve Mustafa Kemal Atatürk ismini ekranlara yansıttı. Bu sırada salonda büyük bir alkış tufanı koptu.

Ali Koç şöyle devam etti:

Maltepe'de kulübümüze tahsis edilen arazide futbol akademisini iki sene sonra bitireceğiz. Benim için en kutsal proje. 3 bin kişilik stadyum olacak. Bu proje, Fenerbahçe'nin çehresini değiştirecek.

Editör: Gülşah Yıldız