Fatih Portakal: 'Meral Akşener'in psikolojisi bozuk, dövebilir de...' Fatih Portakal: 'Meral Akşener'in psikolojisi bozuk, dövebilir de...'

Yerel seçimlere yaklaşırken AK Parti'de belediye başkan adaylarını açıklamaya başladı. İstanbul adayı olaral Murat Kurum'un duyurulmasıyla gözler Ankara adayına çevrildi.

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı henüz belli olmazken en çok öne çıkan isim Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok oldu. Fakat Akit yazarı Latif Şimşek, bir iddiada bulunarak "Benim bildiğim çok sürpriz başka bir isim daha var" dedi. 

Hakan Han Özcan da konuşulan isimler arasıda

Kulislerde, Ankara için Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un adaylığı öne çıkarken Latif Şener'in iddiaları gündemi hareketlendirdi.

Şimşek, "Şu an Ankara'da Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un adaylığı ön planda. İkinci bir isim yok gibi. Kendisi dillendirmiyor ama İl Başkanı Hakan Han Özcan da ciddi ciddi konuşuluyor" deyip şöyle devam etti: 

"Benim bildiğim çok sürpriz başka bir isim"


"Benim bildiğim çok sürpriz başka bir isim daha var. Şimdilik bana kalsın. Ankara ilçelerinde ise epey değişiklik olacak gibi. Şimdilik mevcut başkanların üçte birinin değişeceği beklentisi var."

Editör: Nigar Topcu