Uzun yıllardır ABD'de yaşıayan Yeşilçam'ın unutulmaz yıldızlarından Ahu Tuğba, zaman zaman talihsiz olaylarla gündeme geliyor. Geçtiğimiz nisan ayında Los Angeles'ta geçirdiği ciddi trafik kazasının ardından kaburgaları kırılan ve 8 saatlik bir ameliyatın ardından yoğun bakıma alınan usta oyuncu, kısa süre önce taburcu olmuştu. Ancak talihsizlikler peşini bırakmadı ve Ahu Tuğba, kızı Anjelik Calvin ile birlikte Miami'de bir kez daha ölümle burun buruna geldi.

Ahu Tuğba Ve Kızı Anjelik Calvin Kaza Geçirdi

İlyas Salman'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ağır sözler! İlyas Salman'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ağır sözler!

Ahu Tuğba Kaza Geçirdi

Magazinsortie'nin haberine göre; Ahu Tuğba, kızı Anjelik Calvin ile birlikte Miami'de trafikte kırmızı ışıkta beklerken, kuralları hiçe sayan bir sürücünün hızla çarparak kaçması sonucu korkunç anlar yaşadı. Ünlü oyuncu, yaşadıkları o dehşet dolu anları şu sözlerle anlattı: "Biz araçta kırmızı ışıkta beklerken, tanımadığımız başka bir aracın şoförü bize hızla çarparak kaçtı. Çarpmanın etkisiyle bulunduğumuz araba havalandı ve tekrar yerine oturdu." Olay sırasında kameraların arızalı olduğunu belirten Ahu Tuğba, "Resmen kızımla ölümden döndük. Ben sabah evden çıkarken mutlaka Ayetel Kürsi'yi okurum. Bir de okumasak kazada öleceğiz demek ki" diyerek duygularını ifade etti.

Ahu Tuğba Kaza Geçirdi

Kısa Süre Önce Taburcu Olmuştu

Ahu Tuğba, Los Angeles'taki trafik kazasının ardından uzun bir iyileşme süreci geçirdi. Kaburgaları kırılan ve ciddi bir ameliyat geçiren oyuncu, 3 hafta yoğun bakımda kaldıktan sonra mayıs ayında taburcu edilmişti. Ancak evdeyken yaşadığı bir rahatsızlık nedeniyle yeniden hastaneye kaldırılan Ahu Tuğba, bu kez de KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı) teşhisi ile tedavi görmüştü. Yaşadığı bu zorlu süreçlerin ardından, Miami'de kızıyla birlikte geçirdiği bu kaza, hayranlarını bir kez daha endişelendirdi.

Ahu Tuğba Kimdir?

Ahu Tuğba, 1955 yılında İstanbul'da doğdu. Asıl adı Tuğba Çetin olan oyuncu, Yeşilçam'ın en gözde yıldızlarından biri olarak uzun yıllar boyunca pek çok filmde başrol oynadı. Güzelliği ve yeteneğiyle dikkat çeken Ahu Tuğba, kariyeri boyunca 100'den fazla filmde rol aldı. Özellikle 1980'li yıllarda erotik filmlerdeki performansıyla büyük ses getirdi. Ünlü oyuncunun oynadığı bazı önemli filmler arasında "Aşk ve Kin," "Kanlı Nigar," "Fazilet," ve "Bir Kadın" gibi yapımlar yer almaktadır.

Ahu Tuğba'nın Özel Hayatı

Ahu Tuğba, sadece oyunculuğuyla değil, özel hayatındaki çalkantılarla da sık sık gündeme gelmiştir. Defalarca evlenen ve boşanan ünlü oyuncu, son yıllarda ABD'de yaşamını sürdürmektedir. Kızı Anjelik Calvin ile birlikte yaşayan Ahu Tuğba, zaman zaman Türkiye'ye dönerek projelere katılmaktadır.

Editör: Nigar Topcu