Serenay Sarıkaya, New York'ta düzenlenen 'GQ Küresel Yaratıcılık Ödülleri' gecesindeki kıyafetiyle olay oldu. Ancak gecenin ardından Cem Yılmaz'ın yaptığı paylaşım dikkatleri üzerine çekti. Yılmaz, sosyal medya hesabından Marty Feldman'ın fotoğrafını paylaştı ve bu paylaşım Serenay Sarıkaya'nın dekoltesine gönderme olarak yorumlandı.

Bugünkü yazısında Ahmet Hakan, konuyla ilgili düşüncelerini dile getirdi. Hakan'a göre, Cem Yılmaz'ın Marty'nin fotoğrafını paylaşması, Serenay'ın fiziksel özelliklerine gönderme yapmak istediğine işaret ediyor. 

Ahmet Hakan, Yılmaz'ın bu hareketini iki açıdan da rezil olarak nitelendirdi:

“Cem Yılmaz’ın, Serenay’ın bu fiziksel durumuna gönderme yapmak için Marty’nin fotoğrafını yayınladığı konusunda neredeyse ittifak söz konusu. Cem Yılmaz’ın amacının bu olup olmadığını bilemiyorum. Ama eğer amacı buysa... Yaptığı iki ayrı açıdan rezilliktir:

BİR: Eskiden sevgilisi olmuş bir kadına yaptığı düzeysiz gönderme zaten başlı başına bir rezilliktir.

Bülent Ersoy’dan şok eden açıklama: Kendisini o cünup haliyle kapıya koydum! Bülent Ersoy’dan şok eden açıklama: Kendisini o cünup haliyle kapıya koydum!

İKİ: Serenay’ın canını acıtma maksatlı bu ezik girişimine büyük bir komedyeni alet etmesi ise rezilliğin Nirvana’sıdır.”

Sosyal medyada da bu konuyla ilgili farklı yorumlar yapılıyor ve tartışmalar sürüyor. Herkes Cem Yılmaz'ın amacının ne olduğunu merak ediyor.

Editör: Nigar Topcu