İkinci EYT geliyor! Erken emeklilik bayram sonrası Meclis’te İkinci EYT geliyor! Erken emeklilik bayram sonrası Meclis’te

Yaz sezonunun açılmasıyla her sene yüksek fiyatlarıyla cep yakan Bodrum yine gündem olmaya devam ediyor. Her sene yüksek fiyatlarıyla cep yakan Bodrum bu kez 1 milyon 115 bin 510 liralık hesapla tartışma konusu oldu. 20 kişilik grubun ödediği hesapla ilgili Bagetelle Restoran ve Beach Club’tan açkılama yapıldı. 

Sözcü'de yer alan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

" “Geçtiğimiz yıla ait 20 kişilik bir grup tarafından standart menümüze ilave olarak özel şovlar gibi ilave hizmetleri de içeren ve dolayısıyla normal fiyatlarımızın üzerinde olan bir faturanın, işletmemizin piyasa şartlarının üzerinde fiyatlandırma yaptığına dair algı yaratacak şekilde yeniden gündeme getirilmesini üzüntüyle karşıladık. Henüz yeni yatırım ve sezon hazırlıklarımız devam ederken bu yıla ait gibi gösterilen fatura, siparişten de görüleceği üzere 20 kişilik, yabancı içki, kokteyl ve özel şampanya şovu gibi ilave hizmetlerin alındığı bir sipariştir. Normal koşullarda Bagatelle Bodrum fiyatları, piyasada faaliyet gösteren benzer restoranlar ile aynı seviyededir."

Bodrum'da 1.1 Milyon Liralık Hesap Olay Oldu

Editör: Aliye Tulum