Selçuk Tepeli'den Burak Ünver'e tepki!

FOX TV sunucusu Selçuk Tepeli, Kızılay Özel Kalem Müdürlüğü yapan Burak Ünver'in sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım tepki gösterdi. Tepeli, ''Bunlar bu memlekette siyasetten geçinen, başka hiçbir halta yapmayan üstelik de birkaç yerden maaş alan adamlar' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilde büyük bir yıkıma neden olan depremlerde, son açıklamalara göre, 43 binden fazla kişi hayatını kaybetti.

Bölgedeki enkaz kaldırma çalışmaları devam ederken, depremzedelerin ise barınma problemi sürüyor.

Kızılay Başkanı’nın Özel Kalem Müdürü Burak Ünver tarafından sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Afet bölgesinde havalar ısınıyor, yağış tahminleri düşük. Dışarıda kalan depremzedelerimiz için mutluyum” ifadelerini kullanmıştı.  

Canlı yayında bomba sözler

FOX TV sunucusu Selçuk Tepeli, Kızılay Özel Kalem Müdürlüğü yapan Burak Ünver'in paylaşımına tepki gösterdi. Tepeli, "Bu nasıl bir ifade biçimidir? Hayatını kaybeden çocuklar, bebekler için insalar yaslarını işaretlemek istemişler. Enkazlara balonlar bırakmışlar; 'Bebelere balon... ' " kapatın ağabey kapatın" ifadelerini kullandı.

Tepeli, daha sonra sözlerine şöyle devam etti: "Bunlar bu memlekette siyasetten geçinen, başka hiçbir halta yapmayan üstelik de; birkaç yerden maaş alan... Kalemiydi, danışmanıydı... Hakikaten hiçbir iş yapmadan dünyanın parasını kazanan kaç milyon insan var Türkiye'de" 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN