Samsunlu Avukat Hüseyin Cimşit'ten Erdoğan'a bomba sözler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında suç duyurusunda bulunan Samsunlu Avukat Hüseyin Cimşit canlı yayında yaptığı açıklamaları bomba sözlerle paylaştı. İşte Cimşit'in o sözleri...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında suç duyurusunda bulunan Samsunlu Avukat Hüseyin Cimşit, canlı yayın programındaki konuşmasını bu sözlerle paylaştı: "Eyyy diplomasız! Eyyy fırdöndü siyasetçi! Ben de sizi not ettim. Sizden korkan sizin gibi olsun!"

İşte Hüseyin Cimşit'in o sözler;

"Bu şikayet dilekçemi barolar birliğine, İstanbul, Ankara, İzmir  ve Samsun Barosu'na gönderdim. Bu olayı sonuna kadar takip edeceğim. İmar durumunu kim değiştiriyor. Belediyeler değiştiriyor birde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı değiştiriyor başka müdahale eden yok. Bazen Cumhurbaşkanlığı kanun hükmündeki kararnamesi ile bir yerler bir yerden alınıp başka bir yere gidiyor. Ya da riskli bölgelerden çıkartılıyor. Niye çıkardınız kardeşim? 1 sene önce Hatay'ı riskli bölgeden çıkarttılar. Kime göre? Demek ki biz bilime değer vermiyoruz bundan olayı oluyor. Burada kusurlu olan yok mu? İmar barışı kanununa şöyle bir madde ekleniyor. Siz imar barışından yararlanırsanız binanıza bir şey olursa bundan biz sorumluluk kabul etmeyiz siz sorumlusunuz diyor. Hukuk diyor ki yetkiyi devrettin ama sorumluluğu devredemezsin. Sayın bakanlar kurulu, sayın cumhurbaşkanı sorumlusunuz."

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN