Küçük çocuktan Kılıçdaroğlu'na ilginç istek: Seninle fotoğraf çektirelim de havamız olsun

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş'ta depremzedeler ile bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, çadırkentte çocuklara hediye dağıtırken bir çocuk ile aralarında ilginç bir konuşma geçti.Bir çocuk, 'Kemal Abi, seninle fotoğraf çektirelim de havamız olsun' diyerek Kılıçdaroğlu ile fotoğraf çektirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Konak Belediyesi’nin Dulkadiroğlu ilçesinde kurduğu çadırkentte dün depremzedelerle bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, depremzedelere “Yanınızdayız. Felaketi birlikte, dayanışma içinde atlatacağız” mesajı verdi.

Çadırkentte kalan çocuklara hediyeler veren Kılıçdaroğlu, “İşte bu güzel çocuklarımızın yarınları için daha çok çalışacağız. Güzel bir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız” dedi.

Bir çocuk, bu sırada, “Kemal Abi, seninle fotoğraf çektirelim de havamız olsun” diyerek Kılıçdaroğlu ile fotoğraf çektirdi.

Kemal Kılıçdaroğlu, Konak Belediyesi’nin kurduğu çadırkentin en küçük misafiri olan 4 aylık Ebrar bebek ve 1 yaşındaki Emre’yi kucağına aldı.

Çadırkentte kalan gençler ise kendileriyle sohbet eden Kemal Kılıçdaroğlu’ndan üniversite hazırlıkları için destek istedi. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’u işaret eden Kılıçdaroğlu, “Belediye Başkanı’mız burada, size gereken her türlü desteği verecektir” dedi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN