Antalya Açıkhava Sahnesi'nde unutulmaz bir konser veren sevilen sanatçı Haluk Levent, konserin ardından göğüs ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurdu. Hayranları arasında büyük bir endişe yaratan bu olayın ardından, sanatçının sağlık durumu hakkında beklenen açıklama geldi.

Gece Hastaneye Kaldırıldı

Göğüs ağrısı ve nefes darlığı şikayetleriyle hastaneye koşan Haluk Levent'in, yapılan muayene ve tetkikler sonucunda ciddi bir sağlık sorunu olmadığı anlaşıldı. Özel hastanenin Başhekimi Opr. Dr. Fahri İslim, Haluk Levent'in gece saatlerinde hastaneye müracaat ettiğini ve serum tedavisiyle istirahat ederek sağlığına kavuştuğunu belirtti.

Başhekimden Açıklama

Başhekim Opr. Dr. Fahri İslim, "Muayene sonuçlarına göre herhangi bir ciddi sağlık sorunu tespit edilmedi. Haluk Levent sağlıkla sıhhatle taburcu edildi ve işine döndü" dedi. Bu açıklama, hayranlarını rahatlatırken Haluk Levent'in sahneye geri döneceği günü sabırsızlıkla beklemeye başladılar.

Ünlü iş insanı Emir Murat Özdilek'in eşi Melis Özdilek tekrar boşanma davası açtı Ünlü iş insanı Emir Murat Özdilek'in eşi Melis Özdilek tekrar boşanma davası açtı

"Göğüs Ağrısı Bizi Korkuttu, Ama Haluk Güçlü Döndü!"

Sevilen sanatçı Haluk Levent'in bu küçük sağlık sorunu, hem kendisine hem de hayranlarına kısa süreli bir korku yaşatmış olsa da, sağlıklı bir şekilde taburcu edilmesi herkesin yüzünü güldürdü. Levent, sağlık sorunlarını geride bırakıp sahnelere güçlü bir dönüş yapmaya hazırlanıyor!

Editör: Nigar Topcu