Fatih Altaylı'dan Emre Belözoğlu'na 'şeref' tepkisi! 'Ey Fetullah'ın çocuğu...'

Gazeteci Fatih Altaylı, Başakşehir teknik direktörü Emre Belözoğlu'nun eşi ve annesinin daha önce kimsenin elini tutmadığını ve bu nedenle şerefli olduklarını belirten açıklamaları sonrası Belözoğlu'na sert sözlerle yüklendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Beşiktaş'a 2-0 mağlup oldukları maçın ardından ailesine yönelik yapılan tezahüratlarla ilgili sert açıklamalarda bulunan Belözoğlu,  "Babamdan önce başkasının elini tutmamış bir annem ve benden önce kimsenin elini tutmamış bir eşim var. Şeref istiyorlarsa bizde fazlasıyla var. Bunu çok dile getiriyorlar. Önce bir dönsünler de kendilerine baksınlar" ifadelerini kullanmıştı.

Emre Belözoğlu'nun bu sözlerine gazeteci Fatih Altaylı'dan sert tepki geldi.

"EY FETHULLAHIN ÇOCUĞU"

Fatih Altaylı, Emre Belözoğlu'na: "Benim anamın eline el değmemiştir" "karımın eline el değmemiştir", bu mudur şeref, bu mudur haysiyet. Hırsızsındır, alçaksındır, yetim hakkı yiyorsundur, oralarda aranır şeref. Ey Fehullahın çocuğu" dedi.

Kadın üzerinden, "şeref-haysiyet" yorumu yapılmasına sinirlenen Altaylı, sözlerinin devamında, "Ama alıcısı da var biliyorum. O da alıcısını biliyor, alıcısına söylüyor" diye konuştu.  

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN