CHP'li avukat Feyza Altun'dan Muharrem İnce'ye imalı sözler!

Cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce hedef olmaya devam ediyor. CHP'li avukat Feyza Altun, Muharrem İnce'nin gazeteci İklim Bayraktar'ı taciz ettiği iddialarına gönderme yaparak sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP'li avukat Feyza Altun'dan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye olay bir gönderme geldi. Sosyal medya hesabı twitterdan açıklama yayınlayan  Feyza Altun 'Hiç bir kadını taciz ettiniz mi?' dedi.

Cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHPli isimlerin hedefinde. Geçmişte Muharrem İnce hakkında ortaya atılan iddiaları gündeme getiren CHP'li avukat Feyza Altun'dan olay bir paylaşım geldi. Feyza Altun Muharrem İnce'nin gazeteci İklim Bayraktar'ı taciz ettiği iddialarına gönderme yaparak sosyal medya üzerinden hedef aldı. 

Muharrem İnce'nin "FETÖ’cüsü, bölücüsü, beslemesi, AKP’nin eskisi, yenisi, trolü, fongülü hepsi bir araya gelmiş bize ateş ediyor" paylaşımını alıntılayan Feyza Altun, "Hiç bir kadını taciz ettiniz mi? Hiçbir kadın sizden şikayetçi oldu ve dosya örtbas edildi mi? Sadece soruyorum…" ifadelerini paylaştı. 

İKLİM BAYRAKTAR'DAN TACİZ İDDİASI

Gazeteci İklim Bayraktar geçtiğimiz yıllarda yaptığı açıklamada, "İnce alkollü bir şekilde, 'Kılıçdaroğlu hakkında belge vereceğim' diyerek beni aradı ve evimin önüne geldi. Yalova plakalı, film camlı şahsi arabasıyla evime geldiğinde alkollüydü. Beni taciz etti" iddiasında bulunmuştu. 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN