31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan İzmir Milletvekili Ümit Özlale, bir süre önce partisinden istifa etmişti. Ancak Müsavat Dervişoğlu'nun İYİ Parti Genel Başkanı seçilmesiyle, partide tekrar göreve döndü ve İYİ Parti'nin Genel İdare Kurulu'nda (GİK) yer aldı.

MetroPOLL Araştırma'dan Erdoğan'a kötü haber: İşte halkın en çok beğendiği siyasiler... MetroPOLL Araştırma'dan Erdoğan'a kötü haber: İşte halkın en çok beğendiği siyasiler...

Barış Pehlivan'ın Yazısından Evlilik Detayları

Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan, yazısında Serap Belovacıklı ile Ümit Özlale'nin temmuz ayında evleneceğini duyurdu. Pehlivan, "Prof. Ümit Özlale’yi tam da İstanbul’da yeni bir eve taşınma telaşındayken aradım. Zira, İYİ Parti’nin kurmaylarından olmasının yanı sıra hayatında önemli bir değişikliğe de gidiyor; evleniyor. Özlale, Sözcü TV’nin ekran yüzlerinden olan meslektaşımız Serap Belovacıklı ile hayatını birleştiriyor. Öğrendim ki ağırlıklı olarak İstanbul’da yaşayacak çiftin nikâhı temmuz ayında kıyılacak." ifadelerini kullandı.

Editör: Nigar Topcu