Şiddet görüntülerine Muharrem İnce'den tepki: Alçaklar yargıya hesap verecek

Sarıklı bir şahsın küçük çocuklara şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu. Memleket partisi lideri Muharrem İnce de konuya ilişkin üzüntüsünü belirterek 'Cumhurbaşkanı olduğumda bu alçaklar bağımsız yargıya hesap verecek.' açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Çocukları fırlatan, iten ve acımasızca yumruklayan sarıklı bir şahsın görüntüleri cep telefonu kamerasıyla çekilerek sosyal medyada paylaşıldı. Karşısındaki ufak yaştaki çocuklara şiddet uygulayan ve darp eden şahsın, İstanbul Büyükçekmece'de bir Kur'an kursunda hoca olduğu ifade edildi.

Sosyal medyada büyük tepki çeken görüntüler sonrası Memleket Partisi Lideri Muharrem İnce açıklama yaparak "Cumhurbaşkanı olduğumda bu alçaklar bağımsız yargıya hesap verecek." ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce'nin sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşım şöyle:

"İstanbul'da bir Kur'an kursunda çocuklarımızın insanlık dışı şiddete uğradığı görüntüleri üzüntüyle izledim. Cumhurbaşkanı olduğumda bu alçaklar bağımsız yargıya hesap verecek. Dernek, vakıf, kurs, cemaat, tarikat fark etmeksizin bu yapıların tamamı sıkı bir şekilde denetlenecek."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN