Şahsiyet 2. sezon çıkacak mı, olacak mı, gelecek mi derken geçtiğimiz ay müjde Disney Plus'tan geldi.

İlk sezonu Puhu TV'de yayınlanan ve ünlü oyuncu Haluk Bilginer'e 47. Uluslararası Emmy Ödülleri'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü kazandıran Şahsiyet dizisinin ikinci sezon kadrosu netleşti.

İlk sezonuyla büyük ses getiren dizinin yayın haklarını Disney Plus almıştı. İkinci sezon hazırlıkları başlayan dizide hikaye de belli oldu.

Hakan Günday'ın yazdığı Onur Saylak'ın yönettiği Şahsiyet dizisi, ilk sezonuyla 2018 yılında yayınlandı. Dizi seyircilerden büyük beğeni alarak uzun süre gündemde kaldı. Ödüllü dizi ikinci sezon müjdesiyle heyecanlandırırken kadronun açıklanmasıyla merakları iyice artırdı.

AGAH BEYOĞLU VE KIZININ HİKAYESİ ANA KONU

Dizinin ikinci sezonunda polisiye yönü işlenmeyecek. Fakat ilk bölümün güzel polisi Nevra Elmas (Cansu Dere) sürpriz bir şekilde finalde yer alacak. Bu sezonun ana konusu ise Agah Beyoğlu (Haluk Bilginer) ve Avustralya'dan dönen kızı Zuhal Beyoğlu'nun (Şebnem Bozoklu) dünyası olacak. Bu sezonuyla Şahsiyet psikolojik derinlik ile birlikte sosyolojik alt yapı da verecek gibi görünüyor.

Dizinin yeni sezonunda İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta da rol alacak. Şahsiyet dizisi oyuncuları ile yine ses getirecek bir hikaye sunacağa benziyor.