Muharrem İnce'den Ümit Özdağ'a sert çıkış! Ortalığı kızıştıran açıklama...

Siyasette sular durulmuyor. Dün Altılı Masa'nın adayının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olduğunun anlaşılmasının ardından İYİ Parti Genel Başkanı ittifaktan ayrılmıştı. Bugün ise Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Muharrem İnce'nin 24 saat önce ittifaktan ayrıldığını açıkladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Dün yaşanan olaylar sonrası İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Altılı Masa'dan çekilirken bugün yine bir ittifakın daha dağıldığı haberi geldi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile oluşturacakları ittifakın dağıldığını söyledi. Özdağ, "Muharrem İnce, 24 saat önce ittifaktan ayrıldığını açıkladı." diye konuştu.

Sebebi hakkında iki cepheden de bir açıklama gelmemesine karşın Muharrem İnce, 'Mansur Yavaş aday olmazsa adayımız Muharrem İnce' diyen Ümit Özdağ'a sert çıktı:

"Ben kimsenin yedek adayı değilim. Sayın Özdağ bir partinin genel başkanı, ben de öyleyim. Mansur Yavaş’ta başka bir partinin Belediye Başkanı. Ben bunu siyasi nezaketsizlik olarak görürüm, doğru değil bu. Sen partiyi niye kurdun o zaman?"

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN