AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Mücahit Arınç ile eşi Kübra Yeliz Arınç, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında göreve başlayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek’i makamında ziyaret etti. Mücahit Arınç, seçimlerde elde edilen başarı için Başkan Zeyrek'i tebrik ederek, elde edilen zaferin hak edildiğini ifade etti.

Mücahit Arınçç

Mücahit Arınç, ziyarette yaptığı konuşmada, “Manisalıların büyük desteğiyle gerçekleşen bu seçimde, sizin samimi, objektif ve etkileyici kampanya yönetiminiz sayesinde çok açık ve net bir galibiyet elde edildi. Pozitif algınız ve insanlarla kurduğunuz iletişim, siyasetin gerçekler üzerinden yürütülmesi gerektiğini gösteriyor. Bu da halkın teveccühüne mazhar olmanızı sağladı,” dedi.

Arınçç

Ali Yerlikaya'dan dikkat çeken çıkış! O programlardan hoşlanmıyorum Ali Yerlikaya'dan dikkat çeken çıkış! O programlardan hoşlanmıyorum

Başkan Ferdi Zeyrek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hizmette siyaset yapmaksızın, kimseyi ötekileştirmeden, tüm kentin dinamikleriyle diyalog içinde kalarak Manisa'mızı daha yaşanabilir bir şehir yapmak için çalışacağız,” diye konuştu.

Editör: Nigar Topcu