İddiaya göre iş insanı Ömer Deniz Kocadon, kızını ve kızının okul arkadaşını içkili yerlere götürerek çocukların alkol almasına izin verdi. Daha sonra eve geldiklerinde ise kızının arkadaşına cinsel istismarda bulundu. Mağdur kız çocuğunun gece olanları annesine anlatması ardından Ö.D.K. hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Şüpheli suçunu kabul etmese de ortaya çıkan WhatsApp konuşmaları delil sayıldı ve Ö.D.K. tutuklandı.

BODRUM'U SARSAN OLAY

Ölüm emrini veren Bayğaralar Çetesi'ydi! İşte organize cinayetin şifreleri Ölüm emrini veren Bayğaralar Çetesi'ydi! İşte organize cinayetin şifreleri

Bodrum’da yaşayan kaptan Ömer Deniz K., kızı P.N.K. (17) ve kızının arkadaşı B.Y.B. (17) ile 28 Haziran'da kent merkezinde faaliyet gösteren mekana eğlenmeye gitti. Ömer Deniz K., gecenin sonunda kızı ve onun arkadaşıyla Umurca'daki evine döndü. İddiaya göre, Ömer Deniz K., kızının uyumasının ardından sabaha karşı B.Y.B.'nin kaldığı odaya gidip, cinsel istismarda bulundu. B.Y.B., durumu annesi S.B.'ye anlattı. Anne S.B., polise şikayetçi oldu.

‘İFTİRAYA UĞRADIM’

Şikayet üzerine polis, Ömer Deniz K.'yi gözaltına aldı. Ömer Deniz K., ifadesinde hakkındaki suçlamayı reddederek, "Ayrı odalarda yattık. İftiraya uğradım" dedi. Polisteki, işlemlerinin ardından 30 Haziran'da adliyeye sevk edilen Ömer Deniz K., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Editör: Nigar Topcu