25 yaşındaki yıldız oyuncu Kerem Aktürkoğlu'na, geçtiğimiz sezonki etkileyici performansı sonrası Rusya'dan sürpriz bir talip çıktı. Sarı-kırmızılı formayla 15 gol ve 9 asistle sezonu tamamlayan Kerem'in peşine düşen kulüp ise Spartak Moskova.

Spartak Moskova'dan Büyük İlgi

Rus basınında çıkan haberlere göre, Spartak Moskova'nın yeni teknik direktörü Dejan Stankovic, milli oyuncuyu kadrosunda görmek istiyor. Ancak Kerem Aktürkoğlu'nun bu teklife sıcak bakmadığı ve kariyerini Avrupa'da sürdürmek istediği belirtildi.

Alper Ulusoy hakemliği bıraktı: Hakkınızı helal edin Alper Ulusoy hakemliği bıraktı: Hakkınızı helal edin

Galatasaray'ın Parlayan Yıldızı

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'ın en gözde oyuncularından biri olan Kerem, 54 maçta forma giyerek takımına önemli katkılarda bulundu. Genç yetenek, 15 gol ve 9 asistle dikkat çekici bir performans sergiledi.

Sözleşmesi 2026'ya Kadar Devam Ediyor

Kerem Aktürkoğlu'nun Galatasaray ile olan sözleşmesi 30 Haziran 2026'ya kadar devam ediyor. Piyasa değeri 15 milyon euro olarak gösterilen başarılı futbolcunun geleceği merakla bekleniyor.

Avrupa'da Devam Etmek İstiyor

Kerem Aktürkoğlu'nun, Rusya'dan gelen tekliflere rağmen Avrupa'da kalmak istemesi, transfer piyasasında büyük bir yankı uyandırdı. Avrupa'nın dev kulüplerinin radarında olan Kerem, kariyerinde yeni bir sayfa açmak için doğru zamanı bekliyor.

Editör: Nigar Topcu